Кошик
325 відгуків

Газозварювальне обладнання

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Продаж зварювального обладнання від відомих виробників

 

Газове зварювання – це дуже захоплюючий візуально процес, суть якого полягає в розправленні двох деталей, які слід з'єднати. Як правило, такі деталі є металевими. Розплавлення відбувається з допомогою потоку полум'я, що виникає в процесі згоряння газу в з'єднанні з киснем.

Використання такого виду з'єднання має ряд переваг, серед яких надміцність, надійність, простота реалізації і доступність, адже газова зварка не потребує з'єднання з електромережею.

 

Купити обладнання для газозварювання в інтернет-магазині «mytools»

 

Для генерування такого полум'я була розроблена спеціальна апаратура, іменована газозварювальний. Згоряння відбувається в лічені секунди, дозволяючи легко і швидко з'єднати дві металеві деталі. Таке обладнання повинно відповідати всім вимогам і бути максимально безпечним. Саме такий товар ми і пропонуємо вам в цій рубриці нашого онлайн-каталогу. На ваш вибір ми пропонуємо вашій увазі:

 

  • газові пальники з пьезозажиганием;
  • газові пальники з регулятором;
  • газові пальники з клапаном;
  • супутні товари: зварювальні затискачі маси, зварювальні електроди, тримачі електродів.

 

Замовляючи газозварювальне обладнання у компанії «mytools» ви отримуєте гарантію якості, яка дозволить вам змінити або відремонтувати товар, якщо в результаті роботи в ньому виявиться несправність.

Приходьте до нас, і ваші покупки перевершать всі ваші очікування.