Кошик
325 відгуків

Акумуляторний інструмент

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 10

Купити хороший шуруповерт або інший акумуляторний інструмент для зручного користування

 

Аккумуляторный инструмент – сравнительно новый вид инструмента, который стал является чем-то средним между ручным и электрическим инструментом. Необходимость его изобретения возникла там, где совершенно нет электросети, а ручной инструмент не совсем подходит в силу больших требований энергии и времени. Аккумуляторная модель отличается наличием специальной аккумуляторной батареи, благодаря которой инструмент может работать без доступа к электросети. Единственным недостатком такого варианта является меньшая мощность работы в сравнении с электрическими аналогами. Але там, де можливе використання тільки ручного або акумуляторного інструменту, вибір стає очевидний.

 

Надійний акумуляторний інструмент: купити найкращі варіанти у «mytools»

 

Вам знадобився акумуляторний інструмент? Ми раді вітати вас в цій чудовій рубриці, де з нашою допомогою або самостійно ви досягнете успіху у виборі необхідних товарів, адже ми представляємо вам:

 

  • акумулятори;
  • акумуляторні шуруповерти та дрилі;
  • викрутки акумуляторні;
  • акумуляторні гайковерти;
  • электрозаклепочники.

 

При виборі обов'язково зверніть увагу на тип батареї акумуляторного інструменту (літій-іонна, нікель-металлогидридная або нікель-кадмиевая), адже кожна з них має свої відмінні особливості для роботи.

Купуйте тільки найкраще в інтернет-магазині «mytools», адже від цього залежить не тільки результат вашої роботи, але і ваше самопочуття і гарний настрій!